top of page

מקרה בוחן: רותי מירז, יועצת הנקה

עודכן: 17 בדצמ׳ 2019

עניין של תזמון

יש דברים שצריכים להיות מוכנים, מגובשים ובשלים כדי להתקדם לצעד הבא. גם בבניית אתרים חשוב שהעסק יהיה במקום הנכון כדי להקים אתר.

חשוב שאנחנו כבעלי העסק נבין את המוצרים שלנו, נדע לספר עליהם, נבין את הכוח שיש להם, שהמוצרים יהיו שלמים, כי רק אז נוכל להתחיל לשווק אותם, במדיות החברתיות, בקידום אורגני וממומן וכמובן - באתר.


שרותי פנתה אלי בפעם הראשונה הבנו שהתזמון עדיין לא נכון עבורה, עברו 3 שנים - ואנחנו פה עם אתר חדש ומרגש.

נשים, פגישות ושאר ירקות

אני אוהבת לעבוד עם נשים, נשים שמעוררות בי השראה, נשים כמוני שמחליטות לצאת לעצמאות ולהיות חלק מהחיים של נשים נוספות.


כזו היא גם רותי מירז, יועצת הנקה מוסמכת Ibclc ואמא לשני יונקים (כן, ככה היא קוראת לילדיה), היא עוזרת לאמהות למצוא את הדרך שלהן – האישית והאינטימית – להניק ולהתחבר אל היונקים הפרטיים שלהן.


את התהליך שעברתי עם רותי מירז התחלנו בפגישה וכוס קפה

(אחרי היו כמובן עוד כמה פגישות)


היא סיפרה את הסיפור שלה, על החלום שלה, על הלקוחות שלה, היא בקשה שהוא יהיה ענייני ועדין, אתר שיפנה לקהל נשי - תל-אביבי שבו היא גרה, היא בקשה שהוא ישדר את הקשר שבין האם לתינוקה, את התמימות והחמימות, את האינטימיות ברגעי ההנקה.

היא בקשה מקום שבו היא תוכל לתת לנשים מקום למצוא פתרונות לשאלות היום-יומיות שלהן בהתמודדות עם ההנקה, לתת להן כלים זמינים.


אני הקשבתי, שאלתי ושוב הקשבתי, זו הדרך שלי להכיר אותה, ללמוד עלה ועל העסק.

להבין מה אני הולכת לעשות עבורה ואיך, אילו צבעים אבחר ואילו תמונות, איך הכל יעבוד באתר והתחושות שיעביר האתר אצל הלקוחות שלה.


מה עשיתי עבור רותי (ועם רותי)

כי הקמת אתר הוא פרויקט משותף שלי עם לקוחותיי…


בחירת הצבעים

יצרתי עבור רותי פלטה לבעונית חדשה, סגולה ורכה, כזו שקודם כל היא אוהבת, כזו שתשדר את מי שהיא ואת הסיפור שלה, עם הצבעוניות חידשנו גם את הלוגו.


תכנון מבנה

בתהליך אפיון האתר חשבנו על במבנה האתר שיאפשר התמצאות קלה, נוחה, זורמת ונעימה, תוך שילוב מוטיבים נשיים ורכים.


הבלוג: כותבת על הנקה

בתהליך איפון האתר רותי ביקשה מקום שבו היא תוכל לתת לנשים מקום למצוא פתרונות לשאלות היום-יומיות שלהן בהתמודדות עם ההנקה, לתת להן כלים זמינים.


כדי לתת את הפתרון הנוח והזמין עבור רותי והגולשות הקמנו בלוג באתר, מקום שבו רותי תיתן ללקוחותייה טיפים וכלים, תעלה סרטוני הדרכה, סיפורים ועוד המון תוכן מעניין ואיכותי ונשים, אמהות, מניקות, לפני ואחרי לידה ולאורך כל הדרך. את הבלוג חילקנו לקטגוריות כש יהיה קל ונוח ומצא כל דבר. הטקסטים נכתבו בשפת הגולשות ומתוך האני מאמין של רותי.צילומים

כדי ליצור תוכן ייחודי עוד יותר לאתר רותי ערכה צילומי תדמית עם צלמת מקצועית, צילומים שימחישו ויעבירו את התחושה והמפגש האישי והאינטימי. שנוצר בין רותי לאותן נשים שהיא מדריכה.

כחלק עיצוב האתר בחרנו להשתמש בתמונות שחור לבן.


התהליך

לתהליך הקמת אתר חשיבות עליונה, הקמת אתר הוא פרויקט שמורכז מפרטים רבים, אחד מתפקידי כמעצבת ובונת האתר הוא יצירת התהליך, חשוב לי להעביר את לקוחותיי חוויה טובה ורגועה בתוך כל ים העבודה שכרוכה בהקמת אתר.


התהליך שלי עם רותי

לאורך כל הדרך ליוויתי את רותי צעד אחר צעד בדרך לאתר, רותי קיבלה ממני הנחיות פשוטות לאיסוף חומרים, תמונות וכתיבת טקסטים, ההנחיות ניתנו בשלבים כדי לא ליצור עומס עבודה על גדול מידי רותי וליצור עבודה תהליך מובנה, ברור בדרך לאתר (כן, אתר זו עבודה גם ללקוחותיי).


 

המילה שלה אומרת הכל

קרן יקרה, לפעמים צריך ללכת עם תחושות בטן.

לפני כ3 שנים קיבלתי עלייך המלצה רותחת ופניתי אלייך לקבלת הצעת מחיר לפרויקט שליוויתי, ובסוף הפרויקט לא הסתדר. אבל מכל מי שפניתי אליה הרגשתי שאיתך יהיה הכי נכון עבורי לבנות את האתר שלי כשיגיע הזמן. וכשהזמן הגיע, אכן פניתי אלייך, ועם כל התהליך שהעברת אותי, ועם התוצאה המדהימה של האתר שיצא ידעתי שבחרתי הכי טוב עבורי.


כמו שכתבת, זה לא היה רק לבנות את האתר ודי, אחרת לעולם לא היה לי אתר. פשוט הנעת אותי לפעולה- ואני יודעת כמה זה לא פשוט להניע אנשים לפעולה, בטח אנשים שלא רגילים להיות בצד של הכתיבה. היית קשובה לכל הבקשות שלי.


וכשהראיתי את האתר לחברה שלא מגיעה מהתחום והדברים שהיא אמרה פשוט חפפו לכל האפיון שעשיתי איתך, הבנתי עד כמה צדקתי שבחרתי אותך ללוות את התהליך הארוך הזה. אז אני מנצלת את הבמה להודות לך על התהליך שעשינו ועל התוצאה המדהימה. תודה. רותי.

כנסו לראות את האתר החדש של רותי כאן בלינק: https://ruthiemeiraz.com/

 

האתר של רותי נבנה על מערכת להקמת אתרים #וורדפרס  והתוסף הישראלי #אלמנטור #elementor והותאם לגלישה בניידים
100 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page