top of page

מקרה בוחן: ד״ר שרון אלדר, פסיכולוגית קלינית

עודכן: 4 במרץ 2019


רוב הלקוחות שלי הם עסקים קטנים שבראשם עומד אדם אחד. כשהם מגיעים אלי הם בתחילת הדרך או באמצע הדרך, כל אחד בנקודת זמן שונה, כל אחד מגיע עם נקודת התחלה שונה, כל אחד מגיע ברגע שמתאים לו, כשהוא כבר מגובש עם מה שהוא עושה.


study case ד״ר שרון אלדר

ד״ר שרון אלדר, פסיכולוגית קלינית, הגיעה אלי אחרי הרבה שנים של ניסיון בתחום הפסיכולוגיה הקלינית, עם התמחות שכללה שהות ממושכת בחו״ל. היא חזרה לארץ והקימה קליניקה פרטית וכשהגיעה אלי הייתה מאוד מגובשת והרגישה שהיא מכירה את העסק שלה על כל רבדיו.

עזרתי לשרון להקים את הבית שלה ברשת, תהליך שכלל עיצוב לוגו ושפה גרפית, אפיון, עיצוב ובניית אתר.


אתר תדמית ד״ר שרון אלדר

התחלנו מאפיון האתר, הלקוח והצרכים של העסק מהאתר

בדקנו איך האתר יכול לשרת את העסק, עברנו תהליך משותף של הקשבה ואפיון צרכים, אפיינו את הלקוחות של שרון וחקרנו מה יעניין אותם ללמוד על שרון באתר, ואיך נוכל להעביר את הידע הרבה של שרון באופן נוח ונגיש.

בתהליך אפיון האתר לקחנו את הידע הרבה של שרון, שמנו דגש על הבלטת הייחודיות והמומחיות של שרון ועל 3 סוגי הטיפולים.

את הידע הרב של שרון והערך שתיתן ללקוחות בטיפים ומאמרים מקצועיים כינסנו לפורמט בלוג שבו יוכלו הגולשים לקרוא עוד מתוך מהניסיון, הידע והעניין האישי של שרון.

בחירת פלטפורמה לבניית האתר

בחירת הפלטפורמה הייתה נבעה משני אילוצים עיקריים:

  • התקציב הנמוך שעמד לרשות שרון.

  • צורך במערכת ניהול תוכן קלה ופשוטה, וכזו שלא תידרש לה אחזקה טכנית שוטפת.

האילוצים הביאו אותנו להחלטה לבנות את האתר על מערכת וויקס, שכל אחזקת האתר מתבצעת ע״י חברת וויקס וללא שינויים הנראים באתר.


עמוד בלוג אתר ד״ר שרון אלדר

עיצוב לוגו ושפה גרפית

תוך כדי אפיון האתר והלקוח התחלנו ליצור גם את החזות הויזואלית של העסק. התחלנו בעיצוב הלוגו והשפה הגרפית. את הצבעים והאלמנטים הגרפיים בחרנו מתוך הבנה שהם ישקפו וייצגו את שרון ואת הרעיון שעומד מאחורי העסק שלה, שתי שיטות טיפוליות שמותאמות באופן אישי בכל פעם, ללקוחותיה של שרון.

עיצוב האתר

את הקו העיצובי והצבעוניות של האתר הכתיב הלוגו, הקפדנו לעצב אתר נגיש ומזמין ולשם כך בחרנו פונטים קריאים ונגישים, שיהיה קל, נוח ונעים לגולשים לקרוא להתמצא בו.

באתר שילבנו בלוג מאמרים, איזור דינמי אליו תוכל שרון להעלות תכנים חדשים באופן חופשי, פורמט הבלוג שנבחר הוא הבלוג החדש של וויקס, שמתאים בדיוק לאתר עם אופיו ועיצובו החדשני והנקי


עמודי אתר ד״ר שרון אלדר

כתיבת תכנים

כתיבת תוכן מקצועית היא חלק בלתי נפרד מהקמת האתר וכדי לעשות זאת באופן נכון ומדויק מומלץ לעבור עם כותב.ת תוכן מקצועי.ת.

במקביל לתחילת בניית האתר ובהנחיית האפיון שבניתי לאתר שרון התחילה לכתוב תכנים בליווי של נועה סטרלינג, כותבת ועורכת תוכן מומחית בתחומה ומומחית לבניית אסטרטגיית תוכן (שאיתה עבדתי ועובדת על פרויקטים נוספים רבים, עוד על עבודתי המשותפת עם נועה אפשר לקרוא כאן בלינק).

צילום תמונות תדמית

את הצילומים של שרון באתר צילמה ענת חרמוני שהתאימה את התמונות לאופי האישי והעדין של שרון ולמבנה של האתר.

****

לאתר מסירת האתר שרון קיבלה ממני הדרכה קצרה וממוקדת על מרכיבי האתר כדי שתוכל לנהל אותו לגמרי לבד, והדרכות מצולמות אליהן תוכל לגשת ולצפות בכל עת.

 

שמחתי לקחת חלק בתחילת דרכה העצמאית של שרון.

אני רוצה לאחל לשרון דרך צלחה.

יש לכם שאלות? רוצים לבנות אתר?

מוזמנים לצור קשר ממש כאן

 

99 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page